slide
slide
2 Ясень Мокко
1 710 грн
Розміри:
Привет мир!
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • доставка і оплата
Одним з найбільш важливих складових будь-якого приміщення, будь-то житловий будинок або адміністративний будинок, є підлога. Якість, зручність, дизайн підлогового покриття забезпечує гарний настрій і самопочуття людей, що знаходяться в приміщенні. Людині постійно доводиться користуватися підлогою, тому комфорт і зручність при виборі підлогового покриття стоять на першому місці.
Сьогодні паркетна дошка Тернопіль користується великим попитом завдяки безлічі переваг перед іншими покриттями.
Вона міцна, надійна, красива, довговічна при правильному догляді. Паркетну дошку Тернопіль легко укладати, вона не вимагає великих витрат дорогої деревини. Тришарова паркетна дошка складається з перпендикулярно розміщених один до одного шарів. Нижній виготовляється з шпону, середній – з недорогих сортів дерева, а верхній – з дорогих порід деревини. Навіть дешева паркетна дошка практично не відрізняється від штучного паркету, тому, як правило, вирішивши купити паркетну дошку, більшість людей виходять з того принципу, що вона коштує дешевше і нічим не поступається за виглядом і технічними характеристиками дошці з масиву.
Але вибір паркетної дошки в інтернет-магазині – завдання досить складне, при вирішенні якого потрібно враховувати кілька критеріїв: Важливо правильно вибрати якість основи, яка складається з дерева. Найкраще вибирати сосну або ялину, ці породи міцні, не деформуються, тому підходять найкраще. По-друге, потрібно звертати увагу на середній шар, волокна якого повинні розташовуватися перпендикулярно верхньому. Така конструкція забезпечує максимальну міцність, дуже близьку за характеристиками до такого підлогового покриття як ламінат.
Переваги: просте і швидке укладання, що веде до його відносно невисокої вартості; застосування натуральних матеріалів; простота експлуатації; економія дорогих порід дерева; підлога з паркетної дошки Тернопіль краще переносить вологу та перепади температур, ніж масивна дошка; замкова паркетна дошка легко збирається; натуральна паркетна дошка не містить токсичних речовин. Чекаємо Вас в нашому магазині, у нас регулярно проходить розпродаж паркетної дошки і ми завжди до Ваших послуг!

Загальні характеристики:

  • Сорт: Комфорт, термо
  • Фаска: 4-х фаска
  • Розмір планки: 1800/2000/2200 x 165/182 x 14 мм
  • Торцевий замок: дерев’яний
  • Колекція: Термо
  • Виробник: Wood Floor (Україна-Угорщина)

Добавити коментарій

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Art Door CTD 113

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Схожі товари