slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
CROSS C-011
6 100 грн
Розміри:
Привет мир!
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • доставка і оплата
У каталозі « міжкімнатні двері Status doors » нашого магазину представлені зразки міжкімнатних дверей з покриттям з натурального шпону. Моделі даного виробника відрізняє широка колірна гамма і відмінний дизайн. Застосування високотехнологічного виробництва дозволяє випускати продукцію міжкімнатні двері Status doors оптимальними по співвідношенню ціна-якість. Завдяки високій якості, міжкімнатні двері Status doors володіють високим споживчим попитом по всій Україні. Дане підприємство з виробництва міжкімнатних дверей з кожним роком модернізовує своє виробництво і технологічний процес.  З кожним роком не стоять на місці і технології підготовки та сушки деревини. Постійно вивчається купівельний попит і прогноз купівельного попиту на міжкімнатні двері Status doors в перспективі.
Усі виробники міжкімнатних дверей без винятку намагаються запропонувати Вам – покупцям те, що Ви хочете бачити у себе в квартирі, заміському будинку, офісі. Дизайнерські відділи підприємств щороку пропонують своїм покупцям все нові і нові моделі, це стосується і міжкімнатних дверей Status doors. Тенденції сучасної моди в колірному і модельному ряді притаманні і в дверному виробництві.
Міжкімнатні двері Status doors – дерево за доступною ціною
У всі часи цінувалися тепло і затишок в житлових приміщеннях, а зараз це особливо відчутно. У добу, коли верх взяли штучні матеріали практично у всьому, що нас оточує, двері залишилися єдиним предметом, за допомогою якого можна повернутися до природи. Міжкімнатні двері з масиву деревини дуже дорогі, а ось міжкімнатні двері Status doors зі шпону – доступні всім. Шпоновані двері виробляються з деревини сосни, а поверхня обклеюється шпоном дорогих порід дерев. Шпоновані міжкімнатні двері Status doors – це відмінна можливість насолоджуватися натуральною деревиною цінних порід кожен день.

Загальні характеристики:

  • Шпон: натуральний дуб
  • Тип полотна: дверне полотно глухе
  • Розмір дверного полотна, мм: 2000*600/700/800/900
  • Країна-виробник: Україна

Добавити коментарій

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Art Door CTD 113

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Схожі товари