banner

Компанія «Маназ» – це мультибрендовий салон-магазин, що об’єднує лідерів українського ринку дверей. Наше основне завдання – підвищення рівня сервісу і зручності клієнтів. Тепер для того, щоб вибрати певну модель дверей, Вам не доведеться витрачати час на пошуки в інтернеті або по усіх магазинах міста. У нас Ви знайдете сотні різних моделей вхідних і міжкімнатних дверей, ламінату, паркетної дошки і фурнітури провідних виробників.

Найкращі двері “Маназ”

Ми працюємо на ринку вже більше 8 років. За цей час ми зарекомендували себе замовникам і партнерам, як надійна і стабільна компанія, націлена на поліпшення сервісу для покупців і зниження цін. Наша дружна команда складається з осіб, які готові допомогти і відповісти на будь-яке ваше питання. Ми готові приїхати в будь-яку точку міста  для попереднього виміру і узгодження кошторису на роботи. У нашому каталозі представлені практично всі бренди, які користуються заслуженою популярністю на вітчизняному ринку.

В наявності і під замовлення міжкімнатні двері – від скромних простих, з глухим полотном до дверей з склінням, вітражем, фрезеруванням. Також у великому асортименті вхідні двері. Всі полотна виготовлені за європейськими стандартами і мають високий рівень теплоізоляції і стійкості до злому.

Перегляньте каталог міжкімнатних дверей за цим посиланням: http://manaz.te.ua/category/mizhkimnatni-dveri/

Чому покупці вибирають саме салон дверей «Маназ»:

Для зручності клієнтів ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом на нашому сайті, налаштованому спеціально під Вас. Тут легко знайти потрібну інформацію, всі види міжкімнатних дверей, вхідних дверей, ламінату та паркетної дошки класифіковані по виробникам, за призначенням, є можливість фільтрування продукції за ціною.

Наша команда – професіонали своєї справи. Штат складається із співробітників, які готові вирішити будь-яке питання максимально швидко: дати вичерпну консультацію щодо вибору, придбання та встановлення дверей, приїхати для виміру, доставити товар і змонтувати його у зручний для вас час.

Якість продукції. Всі товари, представлені в нашому каталозі, виготовлені з високоякісних матеріалів (сталь, дерево, скло, МДФ і ін.), екологічно безпечні і мають сертифікати відповідності.

 На всю продукцію і монтаж ми надаємо гарантію.