door
Які двері найкращі?

Ремонт в квартирі або приватному будинку зазвичай вимагає заміни міжкімнатних дверей. Це може бути продиктовано концепцією нового дизайну інтер’єру,  необхідністю поліпшити функціональність дверних конструкцій або ж бажанням заощадити вільне місце під меблі.

Так чи інакше, вибір міжкімнатних дверей може виявитися непростим завданням. Щоб прийняти правильне рішення, потрібні хоча б мінімальні знання про те, якими бувають міжкімнатні двері, які двері найкращі і чому.

Види міжкімнатних дверей. Які двері найкращі? На чому зупинити свій вибір?

Ламіновані міжкімнатні двері

Головний плюс таких дверей: колір і малюнок можуть бути будь-якими – хоч під дерево, хоч під шкіру. Ще – матеріал трохи підсилює звукоізоляцію.

ПВХ-двері

Плівка ПВХ – недороге і в цілому зносостійке покриття. Легко переносить підвищену вологість, вплив пари і пряме попадання води. Але має погану якість імітації деревини: кольори неприродні, текстура плоскувата.

Двері екошпон

Екошпон – це поліпропіленова плівка, покращений та презентабельніший варіант ПВХ-покриття. Матеріал вологостійкий, практично не пошкоджується (але якщо пошкоджений, то без шансів на реставрацію). Наноситься без стиків, відмінно імітує справжній шпон, нічим не видаючи своє синтетичне походження.

які двері найкращі

Двері шпон

Тонкий зріз цінних порід. Ним обклеюють щит полотна – і двері виглядають так, ніби вони з масиву. Розрізняють шпон натуральний (якщо колір «дуб» – значить, і зріз теж з дуба) і fine-line (зріз з швидкозростаючих порід типу тополі та інших, перефарбований під іншу деревину). Натуральний шпон дорожчий, міцніший, але малюнок непередбачуваний: якщо купуєте кілька полотен, то при порівнянні помітите, що у них різний тон і текстура. Fine-line дешевший, не настільки міцний (хоча піддається реставрації), але зі строго заданим малюнком.

Як видно, варіантів для вибору дуже багато. І вирішувати, які двері найкращі – тільки Вам. Все ж, якщо Вам важко визначитися і розібратися з цим різноманіттям, ми з радістю Вас проконсультуємо та підкажемо , які двері найкращі – «як для себе».