slide
slide
Вхідні двері 118 A
7 140 грн
Розміри:
Привет мир!
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • доставка і оплата
Сучасні вхідні двері Тернопіль – це не тільки надійний захист Вашого будинку від несанкціонованого доступу, а й привабливий і стильний елемент дизайну інтер’єру. Адже саме з вхідних дверей починається ваш неповторний світ затишку.
Якщо Bи вирішили купити вхідні двері Тернопіль, то слід зазначити, що до їх вибору потрібно підходити з особливою ретельністю, звертаючи увагу не тільки на естетичну привабливість, але і на технічні показники. Купити вхідні двері Тернопіль у нас – це чудове поєднання високої якості виготовлення, надійних замків, оригінального дизайну і прийнятної ціни. Наша компанія “Маназ” вже багато років успішно здійснює продаж вхідних дверей Тернопіль, а також їх установку і обслуговування. Продаж дверей від нашої компанії супроводжується наданням гарантії і гарантійного обслуговування. У нас вам запропонують найширший асортимент дверей і встановлять обрану вами модель.
Основна функція вхідних дверей в квартирі або приватному будинку – захищати приміщення від непрошених гостей. Саме тому головний критерій при виборі зовнішніх дверей – підвищена міцність і надійність. Встановивши сталеві двері в будинок, можете бути впевнені, що вам гарантована безпека, а вашому майну – збереження. У нашому каталозі представлено безліч моделей вхідних дверей Тернопіль за привабливими цінами, які відповідають сучасним стандартам виготовлення виробів цього типу.
Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, тому пропонуємо нашим покупцям двері тільки високої якості. Вхідні двері Тернопіль в котеджі або квартирі давно стала звичним елементом облаштування житлових приміщень. Плануючи заміну старої дверної конструкції або встановлюючи двері в новому житлі, ми хочемо, щоб двері служили довгі роки, зберігали первісний зовнішній вигляд і захищали майно, а також забезпечували ізоляцію від холоду, вітру і шуму.
Вхідні двері Тернопіль повинні виконувати безліч завдань, тому їх вибір – справа відповідальна і серйозна.
Крім якості і надійності самої дверної конструкції важливо, наскільки грамотно вона буде встановлена та закріплена. Фахівці нашої компанії «Маназ» мають великий досвід роботи з дверима різних видів і модифікацій, тому виконають всю роботу якісно і акуратно.

Загальні характеристики:

  • Бренд: Термопласт
  • Зовнішня МДФ накладка: 12 мм
  • Утеплення: Мінеральна вата
  • Країна-виробник: Україна

Добавити коментарій

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Art Door CTD 113

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Схожі товари